Галузеві бази даних
 
Copyright © 2007 - 2020
www.elektrosvit.ua

Наш банер
WWW.ELEKTROSVIT.UA - все про електрообладнання в Україні

код нашого банеру:
На Ваше запитання чекають 1062 підприємств.
Українською Русский Polish English Germany

Коротко про проект.

Вересень 2007-го року - сервісний портал www.elektrosvit.ua розпочав свою роботу. Він призначений для всіх підприємств та спеціалістів, пов`язаних із галуззю електрообладнання, з освітленням, автоматизацією, енергозбереженням і іншими подібними тематиками. Наш портал пропонує інструменти, придатні як для провадження щоденного бізнесу, так і для пошуку нетипових та сучасних рішень. Портал є одночасно довідником, базою даних та інструментом для обміну інформацією між його користувачами. Він наповнюється, розбудовується та вдосконалюється згідно побажань та правил, що встановлюють його користувачі. Надає необмежені можливості знаходження ефективних контактів та корисної інформації. Є сучасним інструментом для ефективної реклами Вашого підприємства, пропозицій чи послуг.
Ласкаво запрошуємо Вас стати учасником нашої місії. В середовищі колег, що мають багато спільних інтересів, Ваші задачі швидше знайдуть свої рішення.

Розміщення інформації.

Кожен користувач має на сайті безкоштовний інструмент для розміщення своєї інформації у всі доступні розділи через індивідуальну сторінку авторизації. Можливість сортування одночасно по містам та підрозділам галузі пришвидшують пошук найбільш актуальних пропозицій. Ми надаємо місце для розміщення повного каталогу із пропозиціями Вашого підприємства. Актуалізація порталу неперервна – бази підприємств, виробів, каталогів, прайсів підприємств, оголошень, актуальних сайтів поповнюються щодня. Завжди актуальні новини, дані про найближчі тематичні виставки та виставки на протязі найближчого року, про проведення семінарів, цікаві тематичні статті, актуальні нормативні документи та довідники, галузева преса. Все це із сортуванням по містам, країнам та профілям діяльності. Хороші спеціалісти потрібні завжди - маємо надію що пошук роботи на нашому порталі буде ефективним.

Інтерактивна комунікація.

Ми знаємо хто має відповіді на Ваші запитаннях та рішення Ваших задач. В центральній частині порталу є вхід на сторінку, на якій Ви можете запитати нас про довільний продукт чи послугу в електрообладнанні, освітленні, автоматизації чи в енергозбереженні. Наш консультант зкерує запитання до відповідної групи підприємств. Тримайте побільше вільного місця у Вашій скриньці – безпосередньо Вам складатимуть пропозиції професіонали, серед отриманих варіантів рішень знайдіть найкраще, будьте готові знайти в скринці найновіші ще невідомі Вам до цього часу рішення.
Кожен користувач має змогу за допомогою порталу задати запитання великій кількості зареєстрованих користувачів, що зацікавлені в отриманні таких запитань та наданні відповідей. У більшості випадків зареєстровані користувачі активно надають відповіді безпосередньо запитуючим, бо надання таких відповідей збільшує кількість корисних контактів та збільшує обертання коштів їх підприємств. Достатньо в розділі "ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ" один раз написати, наприклад, про пошук необхідного компоненту або рішення і з великою імовірністю серед зареєстрованих користувачів знайдеться не один, хто має в наявності або допоможе Вам знайти необхідний компонент чи рішення. Ви можете істотно заощадити свій робочий час та зустріти нових партнерів, які сповістять Вам про найновіші і найефективніші рішення.

Оперативність.

Актуальна інформація завжди на Вашому комп`ютері – Ви завжди володієте нею, а це один із елементів успіху. В наступному році ми йдемо ще ближче до наших Клієнтів – під наглядом впливової аудиторської компанії гарантовано доставимо на щонайменше 7000 підприємств галузі, серед яких і всі учасники нашого проекту, настільні перекидні рекламні календарі на 2010-й рік із зазначеними датами проведення тематичних виставок, семінарів та іншою рекламною інформацією, яка буде корисною для спеціалістів, що пов`язані із електрообладнанням, освітленням, автоматизацією і енергозбереженням. Підприємства, зацікавлені розмістити свою рекламу в таких календарях, запрошуємо до співпраці. Також приймаємо замовлення на розміщення реклами та банерів на головній сторінці нашого сайту.

Місія організаторів порталу.

Збираємо, впорядковуємо та зручно подаємо найбільш повну інформацію про галузь. Надаємо користувачам ефективні та зручні механізми презентування себе та перебування на порталі. Ми відкриті для нових прогресивних ідей у пошуку, обробці та поданні інформації та готові їх реалізовувати.

Разом можна досягнути більшого!


Партнери порталу


Галузева преса
Журнал "Електрик"
Електрик - сама актуальна інфомація зі світу електротехніки та енергетики. Детальніше про журнал -…
додано: 23.01.2008
Журнал "Мир автоматизации" - компоненты, технологии, решения
«Мир Автоматизации» — это первый и единственный в Украине специализированный…
додано: 23.01.2008

Конкурс электросайт года

Rambler's Top100